ul. Mikołajska 5
31-027 Kraków
kom: +48 728 505 054
tel. stacj.: +48 12 426 46 43
recepcja@mikolajska5.pl
 

 Apartamenty Kraków

Apartament „Fioletowy”

Piękny, przestronny apartament fioletowy mieści się na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy znajdującej się przy ul. Mikołajskiej 5 w Krakowie.
Apartament fioletowy posiada nowocześnie zaaranżowane wnętrze, w ramach którego do dyspozycji wynajmujących znajduje się miękkie i wygodne 2-osobowe łoże małżeńskie.
Jednopokojowy apartament jest zatem dostosowany dla dwóch osób, które z pewnością nie będą mogły narzekać na widoki, ponieważ okno tego apartamentu, skierowane jest na centrum Krakowa. Jasne i przejrzyste okna, znajdujące się od strony wschodniej sprawiają, że apartament jest jasny i bardzo dobrze oświetlony.
Apartament fioletowy posiada w pełni wyposażony i nowoczesny aneks kuchenny a także komfortową łazienkę z prysznicem.
Apartament jest przeznaczony dla dwóch osób.

 

Zapraszamy również do obejrzenia pozostałych naszych apartamentów:

Apartament Zielony, Apartament Czerwony, Apartament Niebieski, Apartament Pomarańczowy, Apartament Brązowy, Apartament Szary, Apartament Szaro-Czerwony, Apartament Czarno-Biały, Apartament Brązowo-Czarny, Apartament Antyczny.

I wybrania najlepszej oferty w Krakowie.

Kraków ul. Mikołajska 5
Najlepsze noclegi w apartamentach w Krakowie.

Najlepsze apartamenty w samym sercu Krakowa tuż przy Małym Rynku i zaledwie minutę do Rynku Głównego.

Recepcja czynna jest w godzinach od 9.00-18.00. Jeśli planują Państwo check -in lub check -out poza godzinami pracy recepcji, prosimy o kontakt telefoniczny.