Apartament typu Deluxe – 10

Apartamenty Kraków

Apartament „Brązowo-Czarny”

Apartament brązowo – czarny to pokój dla klientów, którzy mają wysokie wymagania jeśli chodzi o standard zakwaterowania. Nowoczesny i niedawno odnowiony apartament mieści się na drugim piętrze kamienicy, zlokalizowanej w centrum Krakowa, przy ul. Mikołajskiej 5. Apartament został zaprojektowany w stylu klasycznym, łącząc kolory czerni, jasnego żywicznego brązu, ecru, różu i khaki. Wszystko wymieszane w odpowiednich proporcjach, dające efektowne i pełne elegancji rozwiązanie.
W standardzie apartamentu zawiera się bardzo wygodne i komfortowe dwuosobowe łóżko, z możliwością dostawienia dodatkowego dla dwóch osób. Klienci mają do swojej dyspozycji własną łazienkę z prysznicem, kompletnie wyposażoną kuchnię z jadalnią oraz wysokiej jakości kino domowe. Mieszkanie jest bardzo przestronne a łącznik między głównym pokojem, kuchnią i łazienką nadaje mu dodatkowej przestrzeni. Okno, mieszczące się w głównym pokoju, posiada widok na spokojne uliczki Krakowa, zapewniając spokój i ciszę.
Apartament jest przeznaczony dla dwóch osób. Za każdą dodatkową osobę, powyżej dwóch, jest pobierana dodatkowa opłata w wysokości 50,00 zł za dobę.

Zapraszamy również do obejrzenia pozostałych naszych apartamentów:

Apartament Fioletowy, Apartament Zielony, Apartament Czerwony, Apartament Niebieski, Apartament Pomarańczowy, Apartament Brązowy, Apartament Szary, Apartament Szaro – Czerwony, Apartament Czarno – Biały, Apartament Antyczny.

I wybrania najlepszej oferty w Krakowie.

Kraków ul. Mikołajska 5
Najlepsze noclegi w apartamentach w Krakowie.

Powrót na górę