Apartament typu Comfort – 1

Apartamenty Kraków

Apartament „Brązowy”

Apartament Brązowy to pokój o wysokim standardzie, mieszczący się na pierwszym piętrze odrestaurowanej kamienicy, zlokalizowanej na Starym Mieście w Krakowie. Kamienica mieści się przy ul. Mikołajskiej 5, która znajduje się w centrum stolicy Małopolski, zapewniając wynajmującym klientom łatwy i szybki dojazd do niemal każdej dzielnicy Krakowa.
Apartament brązowy składa się z jednego pokoju i zawiera w swoim wyposażeniu wygodne i miękkie dwuosobowe łóżko (małżeńskie), telewizor, ręczniki, pościel, deskę do prasowania, czajnik elektryczny oraz żelazko. Wynajmujący do swojej dyspozycji mają również część wspólną, w której znajdują się lodówka oraz mikrofalówka. Klienci mogą skorzystać także z komfortowej łazienki z kabiną prysznicową, umywalką i toaletą. Sam pokój został zaaranżowany w kolorystyce jesiennego brązu połączonego z odcieniami różu i jasnego drewna, które są obecnie bardzo popularne w szczególności w apartamentach luksusowych w hotelach zachodnioeuropejskich.
Okno znajdujące się vis a vis drzwi wejściowych, z widokiem na centrum miasta, rozświetla wnętrze apartamentu brązowego czyniąc go jasnym i bardzo dobrze nasłonecznionym.

Zapraszamy również do obejrzenia pozostałych naszych apartamentów:

Apartament Fioletowy, Apartament Zielony, Apartament Czerwony, Apartament Niebieski, Apartament Pomarańczowy, Apartament Szary, Apartament Szaro – Czerwony, Apartament Czarno – Biały, Apartament Brązowo – Czarny, Apartament Antyczny.

I wybrania najlepszej oferty w Krakowie.

Kraków ul. Mikołajska 5
Najlepsze noclegi w apartamentach w Krakowie.

Powrót na górę