Apartament typu Deluxe – 9

Apartamenty Kraków

Apartament typu Deluxe – 9

Apartament czarno-biały to jeden z najnowszych pokoi apartamentowych w kamienicy znajdującej się przy ul. Mikołajskiej 5, w pobliżu krakowskiej Starówki. Apartament został zaprojektowany wedle najnowszych europejskich trendów wykańczania i aranżacji wnętrz. Swoją kolorystyką i kontrastem nawiązuje do istniejących w kosmosie odwiecznie walczących ze sobą sił dobra i zła, Jing i Jang, które stanowią o harmonii dzisiejszego świata. Czerń połączona z bielą, to klasyka która z pewnością przypadnie do gustu większości rezydujących w apartamencie klientów. Tym bardziej, że pokój apartamentowy posiada wysoki standard wyposażenia, który zapewnia wynajmującym duże, wygodne łoże 2-osobowe (małżeńskie) z możliwością dostawki dla 2 osób.
Do dyspozycji klientów jest osobna, nowocześnie wyposażona kuchnia z jadalnią, komfortowa łazienka z prysznicem, telewizor oraz kanapa. Z okien apartamentu widok maluje się na dziedziniec, zapewniając spokój od wielkomiejskiego zgiełku. Apartament Czarno-biały znajduje się na drugim piętrze krakowskiej kamienicy i przeznaczony jest dla dwóch osób. Istnieje w razie potrzeby możliwość dokwaterowania osób, jednakże za dodatkową dopłatą w wysokości 50,00 zł za dobę.

 
 

Zapraszamy również do obejrzenia pozostałych naszych apartamentów:

Apartament Fioletowy, Apartament Zielony, Apartament Czerwony, Apartament Niebieski, Apartament Pomarańczowy, Apartament Brązowy, Apartament Szary, Apartament Szaro – Czerwony, Apartament Brązowo – Czarny, Apartament Antyczny.

I wybrania najlepszej oferty w Krakowie.

Kraków ul. Mikołajska 5
Najlepsze noclegi w apartamentach w Krakowie.

Powrót na górę