Apartament typu Deluxe – 3

Apartamenty Kraków

Apartament „Czerwony”

Apartament czerwony znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy mieszczącej się w Krakowie, przy ul. Mikołajskiej 5.
To pokój, którego wystrój i komfortowe wnętrze trafi w gusta zakochanych par lub osób przepełnionych energią, witalnością i radością życia. Czerwona kolorystyka mebli delikatnie kontrastująca z różem ścian, jest dodatkowo podkreślana przez jasny charakter samego pokoju, który niemal przez cały dzień jest ciepły i słoneczny.
Apartament czerwony zapewnia wysoki standard mieszkania, posiadając w wyposażeniu własną kuchnię, osobną komfortową łazienkę i toaletę oraz widny, przestronny pokój z wygodnym 2-osobowym łóżkiem oraz możliwością dostawki dla kolejnych 2 osób. Z okna apartamentu widok rozpościera się  na malowniczą uliczkę św Krzyża, która urokliwie wpisuje się w malowniczy krajobraz miasta Kraków. Apartament mogą wynajmować dwie osoby. Za każdą dodatkową jest przewidziana opłata w wysokości 50,00 zł za dobę.
Do dyspozycji osób odwiedzających Kraków są apartamenty wysokiej klasy (12 apartamentów do wyboru), które z pewnością zagwarantują udany pobyt i wypoczynek.

Zapraszamy również do obejrzenia pozostałych naszych apartamentów:

Apartament Fioletowy, Apartament Zielony, Apartament Niebieski, Apartament Pomarańczowy, Apartament Brązowy, Apartament Szary, Apartament Szaro-Czerwony, Apartament Czarno-Biały, Apartament Brązowo-Czarny, Apartament Antyczny.

I wybrania najlepszej oferty w Krakowie.

Kraków ul. Mikołajska 5
Najlepsze noclegi w apartamentach w Krakowie.

Powrót na górę