Apartament typu Deluxe – 4

Apartamenty Kraków

Apartament „Szaro Biały”

Apartament Szaro Biały to jeden z najpiękniejszych i najbardziej popularnych apartamentów, dostępnych dla klientów, w odnowionej i nowoczesnej kamienicy mieszczącej się przy ul. Mikołajskiej 5 w Krakowie.
Kolorystyka apartamentu harmonijnie współgra ze sobą i oddziałuje relaksująco na osoby mieszkające w pokoju. Wystrój zawiera również postmodernistyczne elementy podkreślające charakter wnętrza, które idealnie dopełnia spójna całość aranżacji, wpisująca się w obecnie popularne trendy wykończeniowe.
Apartament mieści się na pierwszym piętrze odrestaurowanej kamienicy. To estetyczny, przestronny pokój, w którego wyposażenie wchodzą: wysokiej klasy wygodne 2-osobowe łóżko małżeńskie, komfortowy komplet wypoczynkowy z możliwością rozłożenia dla 2 dodatkowych osób, w pełni wyposażony aneks kuchenny, łazienka z kabiną prysznicową, telewizor, ręczniki, pościel, żelazko, deska do prasowania.
Apartament mogą wynajmować dwie osoby. Za każdą dodatkową jest przewidziana opłata w wysokości 50,00 zł za dobę.
Apartament ,,szaro-biały,, zapewni udany wypoczynek oraz komfortowe samopoczucie podczas całego pobytu w stolicy Małopolski.

 

Zapraszamy również do obejrzenia pozostałych naszych apartamentów:

Posiadamy 11 w pełni wyposażonych apartamentów z kuchniami i łazienkami oraz dostępem do wi-fi.
Nasze apartamenty oddalone są zaledwie 20 metrów od Rynku Głównego.

Apartament Fioletowy, Apartament Zielony, Apartament Czerwony, Apartament Pomarańczowy, Apartament Brązowy, Apartament Szary, Apartament Szaro – Czerwony, Apartament Czarno – Biały, Apartament Brązowo – Czarny, Apartament Antyczny.

I wybrania najlepszej oferty w Krakowie.

Kraków ul. Mikołajska 5
Najlepsze noclegi w apartamentach w Krakowie.

Powrót na górę