Apartament typu Deluxe – 5

Apartamenty Kraków

Apartament „Pomarańczowy”

Apartament Pomarańczowy to luksusowo wyposażony pokój apartamentowy, znajdujący się na pierwszym piętrze nowocześnie zrewitalizowanej kamienicy, zlokalizowanej przy ul. Mikołajskiej 5, na krakowskim Starym Mieście. Lokalizacja apartamentu zapewnia szybki i bezproblemowy dostęp do atrakcji znajdujących się w centrum Krakowa, oraz możliwość szybkiego przemieszczenia się z centrum do wybranego miejsca w stolicy Małopolski.
Apartament pomarańczowy do dyspozycji klientów ma duże, wygodne 2-osobowe łóżko, kompletnie zaopatrzoną kuchnię oraz osobną, komfortową łazienkę i toaletę. Pokój apartamentowy jest bardzo przestronny, skomponowany w kolorach żywej pomarańczy i jasnego brązu, które oddają ciepły i radosny charakter Krakowa. Apartament jest przeznaczony dla dwóch osób, jednakże za dodatkową opłatą w wysokości 50,00 zł za dobę istnieje możliwość zakwaterowania dodatkowej osoby oraz dostawienia 2-osobowego łóżka. Okno, znajdujące się na centralnej ścianie zapewnia, iż apartament jest jasny i widny. Apartament pomarańczowy to idealny pokój dla każdej osoby, która czasowo zatrzymała się w Krakowie. Dobry dostęp do szerokiej oferty usług i lokali dostępnych na krakowskiej Starówce, z pewnością spowoduje iż pobyt klientów rezydujących w apartamencie będzie bardzo udany.

Zapraszamy również do obejrzenia pozostałych naszych apartamentów:

Posiadamy 11 w pełni wyposażonych apartamentów z kuchniami i łazienkami oraz dostępem do wi-fi.
Nasze apartamenty Kraków oddalone są zaledwie 20 metrów od Rynku Głównego.

Apartament Fioletowy, Apartament Zielony, Apartament Czerwony, Apartament NiebieskiApartament Brązowy, Apartament Szary, Apartament Szaro – Czerwony, Apartament Czarno – Biały, Apartament Brązowo – Czarny, Apartament Antyczny.

I wybrania najlepszej oferty w Krakowie.

Kraków ul. Mikołajska 5
Najlepsze noclegi w apartamentach w Krakowie.

Powrót na górę