Apartament typu Comfort – 2

Apartamenty Kraków

Apartament „Szary”

Apartament szary to pokój o ciekawych i nietuzinkowych rozwiązaniach aranżacyjnych, utrzymany w chłodnej stylistyce szarości, ciemni i brązu, podtrzymanej w delikatnej secesyjnej tonacji, którą zapewniają elementy wystroju ścian.
Pokój z pewnością dedykowany jest klientom, pragnącym odpocząć i odetchnąć od intensywnego trybu życia lub długiej podróży. Wysoki standard pokoju zapewnia wynajmującym odpoczynek i relaks o każdej porze dnia i nocy.
Apartament szary, mieszczący się w centrum Krakowa, przy ul. Mikołajskiej 5, zawiera w swym wyposażeniu bardzo wygodne łóżko dla 2 osób, telewizor oraz standardowe przedmioty codziennego użytku takie jak: ręczniki, żelazko z deską do prasowania, czajnik elektryczny czy pościel. Wynajmujący mogą również skorzystać z części wspólnej, w której dostępne dla nich są lodówka, mikrofalówka oraz czajnik elektryczny. Klienci mają również dostęp do komfortowej łazienki z prysznicem, toaletą oraz umywalką.
Apartament szary to dostosowany do potrzeb podróżnych kompaktowy pokój, który dzięki swojej ustawności zapewnia dużo miejsca i potrzebnej przestrzeni. Dodatkowo, okno ulokowane vis a vis drzwi wejściowych zapewnia apartamentowi dostęp do dużej ilości światła.

Zapraszamy również do obejrzenia pozostałych naszych apartamentów:

Apartament Fioletowy, Apartament Zielony, Apartament Czerwony, Apartament Niebieski, Apartament Pomarańczowy, Apartament Brązowy, Apartament Szaro-Czerwony, Apartament Czarno-Biały, Apartament Brązowo-Czarny, Apartament Antyczny.

I wybrania najlepszej oferty w Krakowie.

Kraków ul. Mikołajska 5
Najlepsze noclegi w apartamentach w Krakowie.

Powrót na górę