Apartamenty Kraków

Czy warto płacić wysokie ceny za niewielkie pokoje hotelowe skoro masz u nas do dyspozycji wygodne oraz w pełni wyposażone mieszkania, apartamenty w Krakowie w samym centrum Krakowa i to za sporo niższą cenę?

Hotele nie są dla nas konkurencją, ponieważ Goście po pobycie z naszych apartamentach w samym centrum Krakowa nie korzystają już więcej z usług hoteli.

Apartamenty Kraków Mikołajska 5 to:

Doskonała lokalizacja apartamentów przy ul. Mikołajskiej 5 w Krakowie, jaką jest ścisłe centrum Krakowa oraz Stare Miasto, zapewnią dobre połączenie ze wszystkimi zabytkami Krakowa.
Alternatywa dla hoteli czyli tanie apartamenty Mikolajska5.pl w Krakowie, to jest to co możemy Państwu zaoferować.
Hotele w Krakowie? Noclegi w Krakowie? Nie, apartamenty w Krakowie, które zapewnią  domową atmosferę, pełną niezależność, większą przestrzeń, a to wszystko taniej niż w Krakowskim hotelu.
Nasi Goście regularnie do nas wracają, polecając nas jednocześnie swoim znajomym!
Hotele w Krakowie oferują drogie noclegi i niewielkie pokoje hotelowe dlatego my  proponujemy Wam tanie noclegi w dużych apartamentach niedaleko Krakowskiego Rynku.
Mikołajska5.pl oferuje w pełni wyposażone, przygotowane z myślą o Państwa wygodzie  apartamenty w Centrum Krakowa.

Zapraszamy do obejrzenia naszych apartamentów:

Apartament Fioletowy, Apartament Zielony, Apartament Czerwony, Apartament Niebieski, Apartament Pomarańczowy, Apartament Brązowy, Apartament Szary, Apartament Szaro-Czerwony, Apartament Czarno-Biały, Apartament Brązowo-Czarny, Apartament Antyczny.

I wybrania najlepszej oferty w Krakowie.

Kraków ul. Mikołajska 5
Najlepsze noclegi w apartamentach w Krakowie.

Powrót na górę