Apartament typu Deluxe – 2

 Apartamenty Kraków

Apartament „Zielony”

Apartament zielony to jednopokojowe komfortowe mieszkanie, przeznaczone dla turystów i osób przejeżdżających przez miasto Kraków.
Apartament zlokalizowany jest przy ul. Mikołajskiej 5, na pierwszym piętrze krakowskiej kamienicy.
W swoim wyposażeniu zawiera 2-osobowe, wygodne i miękkie łóżko (małżeńskie), które z pewnością pozwoli zregenerować siły po długiej podróży.
Apartament zielony zaaranżowany został specjalnie w kolorystyce kojącej zmysły oraz pozwalającej na odpoczynek i relaks. Zastosowane w pokoju odcienie szarości, brązu i zieleni komponują się w spójną całość, która zapewnia wypoczywającym spokój i wyciszenie. Okno wychodzące na centrum Krakowa sprawia dodatkowo, że pokój apartamentowy jest słoneczny i widny. Apartament posiada własną  kuchnię  w pełni wyposażoną i komfortową łazienkę z kabiną prysznicową.
Apartament w swoim standardzie posiada także ręczniki, pościel, deskę do prasowania oraz żelazko, z których mogą korzystać klienci. Cały kompleks apartamentowy kamienicy zawiera 12 pokoi o wysokim standardzie, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, czasowo zatrzymujących się w Krakowie .

 

Zapraszamy również do obejrzenia pozostałych naszych apartamentów:

Apartament Fioletowy, Apartament Czerwony, Apartament Niebieski, Apartament Pomarańczowy, Apartament Brązowy, Apartament Szary, Apartament Szaro-Czerwony, Apartament Czarno-Biały, Apartament Brązowo-Czarny, Apartament Antyczny.

I wybrania najlepszej oferty w Krakowie.

Kraków ul. Mikołajska 5
Najlepsze noclegi w apartamentach w Krakowie.

Powrót na górę